Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra

Lyžiarsky výcvik

V dňoch 12.12.2016 – 16.12.2016 sa uskutoční  lyžiarsky výcvik  pre žiakov druhých ročníkov.

Miesto:  Hriňová, SKI centrum Košútka, Penzión Košútka

Penzión sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Košútka pri Hriňovej. So 17-timi izbami má celkovú kapacitu 60 postelí.
Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s domácou kuchyňou s celodenným stravovaním, každá izba v penzióne ma vlastnú kúpeľňu, WC, televíziu a samostatný balkón.  Hostia môžu využiť aj spoločenskú miestnosť. V budove penziónu je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Lyžiarske stredisko Košútka sa nachádza priamo v Hriňovej v časti Malý Slanec (pribižne 2,5 km od centra mesta). V areáli sú tri lyžiarske vleky, najdlhší z nich má dĺžku 960 m a prevýšenie 200 m. Zjazdovky sú rôznej obtiažnosti, ich celková dĺžka je 2,5 km. V areáli strediska ďalej nájdete reštauráciu, požičovňu lyží. Hlavná zjazdovka je večer osvetlená v celej dĺžke.