• Prváci stredoškolákmi - IMATRIKULÁCIA

• Tak, ako je zvykom v každom školskom roku, aj v tom aktuálnom sa na našej škole konala slávnosť imatrikulácie prvákov.

Prváci sa tak oficiálne stali stredoškolákmi dňa 1. 10. 2021 a to pod záštitou pani riaditeľky PaedDr. Zlatice Nagyovej, MBA a v prítomnosti triednej pani profesorky Mgr. Henriety Kuzmovej. Organizáciu akcie zabezpečila trieda III. A pod vedením pani profesorky Ing. Tatiany Oravcovej, MBA.

Slávnosť sa začala predstavením kráľovnej cestovného ruchu a informačných systémov – študijných odborov našich imatrikulantov. Zosobňovala ju žiačka triedy III. A Simonka Šimková.

Potom sa veselo prešlo k jadru slávnosti – prijatiu prvákov do „cechu stredoškolského“ zložením imatrikulačného sľubu. Ním imatrikulanti prisľúbili plniť si svedomito povinnosti študenta našej školy.

Nasledovali zábavné súťaže, v ktorých všetci žiaci vyhrali sladkú odmenu v podobe torty