• Výučba od 15. 02. 2021

• Oznamujeme žiakom dennej i externej formy štúdia, že v súlade s aktualizáciou COVID AUTOMATU k 09. 02. 2021 Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra pokračuje od pondelka, 15. 02. 2021, v dištančnej výučbe v platnosti pre všetky ročníky.

V prípade akejkoľvek budúcej zmeny vo veci spôsobu výučby vyjdeme na tomto mieste s oznamom.

• Výučba od 08. 02. 2021 – oznam pre žiakov dennej i externej formy štúdia

• Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra od pondelka, 08. 02. 2021, pokračuje v dištančnej výučbe v platnosti pre všetky ročníky, teda i pre štvrtý ročník. Uvedené sa týka žiakov dennej i externej formy štúdia.

Akákoľvek zmena v tejto veci je kedykoľvek v období po danom termíne, teda od 08. 02. 2021, vyhradená a bude prijatá v súlade so záväznými nariadeniami orgánov štátnej správy a nariadeniami samosprávy.

Zriaďovateľ Súkromnej strednej odbornej školy Animus Nitra a jej riaditeľ vo veci rozhodol
            na základe výsledkov prieskumu o ochote absolvovať prezenčnú výučbu za súčasnej epidemickej situácii a tiež ochote absolvovať testovanie ako podmienku účasti na prezenčnej výučbe na strane žiakov štvrtého ročníka Súkromnej strednej odbornej školy Animus Nitra študujúcich v dennej forme, podľa ktorého by sa prezenčnej výučby počnúc pondelkom, 08. 02. 2021, zúčastnili 4 zo všetkých dopytovaných žiakov (z ich celkového počtu 41).