• Informácia pre uchádzačov o štúdium v šk. roku 2021/2022

• V platnosti pre šk. rok 2021/2022 ponúkame štúdium v dennej i externej forme v troch odboroch:

• 7237 M informačné systémy a služby,
            • 6324 M manažment regionálneho cestovného ruchu,
            • 6341 M škola podnikania.

Absolventi štúdia v každom z uvedených odborov získavajú úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou

Štúdium v odbore 6324 M manažment regionálneho cestovného ruchu a 6341 M škola podnikania si študent financuje sám.

• Informatická súťaž iBobor

• Napriek nepriaznivej situácii sa aj v tomto školskom roku uskutočnila informatická súťaž iBobor. Žiaci sú rozdelení do jednotlivých kategórií podľa triedy, ktorú navštevujú. Vzhľadom na aktuálne podmienky vypracovávali zadané úlohy online doma. Z našej školy sa súťaže zúčastnilo 7 žiakov zo všetkých ročníkov. Úspešným riešiteľom bol v kategórii Juniori Patrik Žák z II.A triedy. Tesne pod hranicou skončili Liliana Penzéšová (II.A) a v kategórii Seniori Vanessa Stehlíková (IV.B). Všetkým riešiteľom ďakujeme za reprezentáciu našej školy a Patrikovi gratulujeme k výbornému výsledku.