• Oznámenie o obmedzení vstupu do areálu školy

• Prosíme žiakov, aby počnúc stredou (02. 09. 2020) až do odvolania pri príchode do školy, ako aj odchode zo školy využili výlučne hlavnú bránu od Levickej cesty.

Malá bránička bude na základe prosby vedenia susednej školy uzamknutá – dôvodom je zohľadňovanie opatrení proti šíreniu ochorenia COVID-19.

• Oznam - prvý deň školského vyučovania

• Dňa 02.09.2020 (streda) sa všetci žiaci všetkých ročníkov (t.j. aj žiaci prvého ročníka) zídu v priestore SSOŠ Animus Nitra vo svojich triedach a to v čase o 08.00 hod.

Otvorenie nového školského roka prebehne v jednotlivých triedach v prítomnosti triednych učiteľov.

Každý žiak príde do školy s rúškom na tvári.

• Oznam

• Oznamujeme žiakom, že v prípade potreby môžu v období od 24.08.2020 do 28.08.2020 v čase medzi 8.00 až 11.00 hod. využiť úradné hodiny (napríklad na účely potvrdzovania tlačív).