• Slávnostné ukončenie šk. vyučovania v šk. roku 2019/2020

• V utorok, 30. júna 2020, sa v areáli SSOŠ Animus Nitra konal akt slávnostného ukončenia šk. vyučovania v šk. roku 2019/2020.

Udalosť sa realizovala pod záštitou zriaďovateľa a majiteľa školy, doc. Ing. Bohuslava Sýkoru, CSc., a v prítomnosti riaditeľky školy, PaedDr. Zlatice Nagyovej, MBA, členov pedagogického zboru a žiakov 1., 2. a 3. ročníka.

Nosnými časťami programu boli príhovor riaditeľa školy a ocenenie vybraných žiakov
            z jednotlivých tried
             (za správanie, prospech, dochádzku alebo reprezentáciu školy) ako i ocenenie troch tried (za správanie, prospech, dochádzku a podieľanie sa na realizácii školských akcií).

Ako však vo svojom príhovore uviedla riaditeľka školy, PaedDr. Zlatica Nagyová, MBA, „ak si čosi zasluhuje uznanie, tak je to snaženie a úsilie. Úsilie vynaložené na rozvoj talentov, daností. A čo je podstatné – rozvíjať ich musíme tak, aby slúžili nielen na prospech nám samým, ale aj na prospech našim blízkym, ba celej spoločnosti. A práve to sa najviac cení“.

Žiakom počas letných prázdnin prajeme mnoho zmysluplných zážitkov a pedagógom v rámci dní voľna zaslúžený odpočinok a načerpanie energie do nového šk. roka 2020/2021.

Prehľad ocenených žiakov a tried

Najlepšia trieda školy

1. miesto: trieda III. A (tr. učiteľ: RNDr. PaedDr. Ing. Peter Lenčéš, PhD.)

2. miesto: trieda I. A (tr. učiteľ: Mgr. Margita Jedličková)

3. miesto: trieda III. B (tr. učiteľ: Mgr. Henrieta Kuzmová)

Najlepší žiaci školy

1. miestoDiana Zaťková, trieda III. A