• Požiadavka ku dňu odovzdávania vysvedčení

• Prosíme žiakov, aby v utorok (30. 06. 2020) pri príchode do školy využili výlučne hlavnú bránu od Levickej cesty. Platí, že všetci žiaci sa zídu v areáli školy najneskôr o 07:55.

Malá bránička bude na základe prosby vedenia susednej školy uzamknutá – dôvodom je, že areál školy bol podrobený čisteniu a je snaha zachovať súčasný stav areálu až do počiatku nového školského roka.

• Oznam - ukončenie školského roka

• Akt slávnostného ukončenia školského roka sa uskutoční 30. júna 2020 (utorok) o 08.00 hod. Všetci žiaci 1., 2. a 3. ročníka sa zhromaždia pred školou najneskôr do 07.55 hod.

Po akte slávnostného ukončenia školského roka sa žiaci presunú do svojich tried, kde im triedni učitelia odovzdajú vysvedčenie.

Z technicko-organizačných dôvodov bude škola do 29. júna 2020 naďalej uzatvorená.

• Informácia o prijímacom konaní na šk.rok 2020/2021

•

Prijímacie konanie na nenaplnený počet miest (druhý termín) sa uskutoční dňa 22.06.2020.

Študijné odbory:

7237 M Informačné systémy a služby

Počet voľných miest: 6

6324 M Manažment regionálneho cestovného ruchu

schválený zriaďovateľom školy na samofinancovanie:

možnosť prijatia ďalších uchádzačov

6341 M Škola podnikania

schválený zriaďovateľom školy na samofinancovanie :

možnosť prijatia ďalších uchádzačov