• Stredoškolská odborná činnosť

• Stredoškolská odborná činnosť je súťaž, ktorej sa naši žiaci zúčastňujú lebo chcú byť vždy o krok vpredu, ukázať svoju jedinečnosť, výnimočné schopnosti, talent a pracovitosť.

Dňa 17.4.2020 sa uskutočnilo on-line formou Krajské kolo SOČ. Našu školu SSOŠ Animus reprezentovali študentky z 3. A triedy.

V súťažnom odbore: 8 Cestovný ruch, hotelierstvo  gastronómia nás zastupovali:

Katarína Dömöšová s prácou Čaro mesta Kodaň  a Vanessa Púchovská s prácou Za tajomstvom cejlónskeho čaju.

V súťažnom odbore 15 Ekonomika a riadenie nás zastupovali: Diana Zaťková s prácou Podnikateľský plán PSD-trans s.r.o.Veronika Vartíková s prácou Podnikateľský plán Chatový Raj. Konzultantkou prác bola Ing. Tatiana Oravcová, MBA.

Študentky získali certifikát a knižnú odmenu. Gratulujeme!!!

• Poplatok za štúdium

• Oznamujeme rodičom, ktorých deti študujú na samofinancovanom odbore Manažment regionálneho cestovného ruchu (1.ročník), že poplatok za štúdium môžu posielať na účet SK 43 7500 0000 0040 0815 2568. Ďalšie neuhradené poplatky treba uhradiť tiež na tento účet. Do poznámky pre príjemcu uveďte meno a priezvisko žiaka a triedu.