• Pozvánka na Deň otvorených dverí

• Srdečne pozývame všetkých záujemcov na DOD, ktorý sa bude konať dňa 30.11.2018  o 8:00  hod. (piatok) v budove SSOŠ ANIMUS, Levická cesta 40, Nitra. Tešíme sa na Vašu účasť!

• Majstrovstvá okresu v šachu

• Vo štvrtok 25.10. sa v CVČ Domino uskutočnili MO v zrýchlenom šachu pod záštitou Nitrianskeho šachového klubu. Z vyše 100 zúčastnených šachistov bolo v kategórii stredných škôl 15 chlapcov. Farby SSOŠ Animus pod vedením RNDr. Tomáša Sonnenscheina hájili Kristián Škula z I.B a Lukáš Kozár z II.B triedy. Lukášovi sa darilo o čosi menej, zo siedmych partií sa mu podarilo dve vyhrať a jednu remizovať a obsadil 10te miesto. Kristiánovi ušiel o vlások postup na krajské kolo, keď v piatich partiách svojho protivníka porazil a pripísal si dve prehry, celkovo sa umiestnil na štvrtom mieste. Blahoželáme našim chlapcom k víťaztstvám a prajeme veľa úspechov v ďalších aktivitách.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka SSOŠ Animus Nitra, PaedDr. Zlatica Nagyová, MBA udeľuje dňa 29.10.2018 žiakom školy riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov.

• WEBINÁR Sociálne podnikanie- podnikanie budúcnosti

• Dňa 15.10.2018 sa študenti zapojení v programoch JA Slovensko zúčastnili webináru, ktorí prebiehal online na tému: Sociálne podnikanie- podnikanie budúcnosti, študenti sa dozvedeli o podstate sociálneho myslenia, podnikania a úspešných príbehoch, ktoré poznáme zo Slovenska.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka SSOŠ Animus Nitra, PaedDr. Zlatica Nagyová, MBA udeľuje dňa 05.10.2018 žiakom školy riaditeľské voľno z organizačných dôvodov.

• Oslavy Svetového dňa cestovného ruchu

• Dňa  1.októbra 2018 sa žiaci 1.A a 2.A študijného odboru Manažment regionálneho cestovného ruchu pod vedením Ing. Tatiany Oravcovej, MBA a Mgr. Margity Jedličkovej zúčastnili na oslavách Svetového dňa cestovného ruchu. Mesto Nitra v spolupráci s Katedrou manažmentu kultúry a turizmu Filozofickej fakulty UKF v Nitre organizuje už po 13.krát  toto podujatie, ktorého oslavy sa viažu k 27. septembru.  Zúčastnili sme sa prednášky od cestovateľov ADVENTURE HUNTERS  na tému Bláznivá, úspešná, náročná taká bola cesta do Afriky #ZAROZOK.