• JA Veľtrh podnikateľských talentov 2018

• Dňa 21. marca 2018 sa študenti JA firmy zúčastnili 23. ročníka súťaži podnikateľských nápadov pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky v Avion Shopping Park Bratislava. Tento JA Veľtrh podnikateľských talentov je vyvrcholením celoročného úsilia študentov z celého Slovenska. Študenti sa predstavili s JA firmou Papkanye a to v zložení prezidentky JA firmy Ambry Abbatantuono, Sofii Michaličkovej, Rolanda Pesekyho a Romany Ivančíkovej. Odniesli si certifikát a množstvo nových poznatkov.

• „Klokanili“ i naši žiaci

• Dňa 19. 03. 2018 sa 22 nadšencov pre matematiku z jednotlivých tried zapojilo pod vedením učiteľa matematiky PaedDr. Ing. Petra Lenčéša, PhD. do najväčšej medzinárodnej matematickej súťaže na svete – Matematický klokan.

Žiaci venovali „klokaneniu“ 60 minút. Po skončení zápolenia s 24 úlohami odchádzali bohatší o novú skúsenosť a povznesení dobrým pocitom zo zmysluplne využitého času.

Všetkým našim „klokanistom“ ďakujeme za prejavené úsilie, konštruktívny prístup a tešíme sa na vyhodnotenie súťaže.

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka SSOŠ Animus Nitra, PaedDr. Zlatica Nagyová, MBA udeľuje dňa 14.3.2018 žiakom I. až III. ročníka riaditeľské voľno z dôvodu konania písomných maturitných skúšok.