• Ako získať nový preukaz ISIC/EURO<26?

Čipový preukaz ISIC/EURO<26 vieš získať len na škole ktorú navštevuješ. Na škole dostaneš prihlášku, ktorú je potrebné vyplniť, z oboch strán podpísať zákonným zástupcom (v prípade že nemáš 18 rokov). V prípade že v čase žiadosti o preukaz už máš 18 rokov, stačí ak formulár podpíšeš sám.

Po vyplnení žiadosti je potrebne uhradiť sumu 20 € s DPH.

Platbu je možné realizovať prostredníctvom platobnej brány https://isic.sk/platbaskoly/. Po kliknutí na odkaz si jednoducho vyberieš "Nový preukaz ISIC/EURO<26 pre študenta SŠ alebo žiaka ZŠ", vyberieš zo zoznamu škôl "Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra" a vyplníš kontaktné a fakturačné údaje.

Po vyplnení prihlášky a zaplatení preukazu škola objedná výrobu tvojho preukazu. Po prijatí preukazu ťa škola informuje kde a kedy si ho môžeš prevziať. Najneskôr v deň vyzdvihnutia musíš priniesť svoju fotografiu rozmeru 25x25 mm, podľa ktorej ťa musí byť možné identifikovať.

Ak si preukaz objednáš na začiatku školského roka, k preukazu dostaneš kupónovú knižku, ktorú môžeš okamžite začať využívať. Okrem týchto zliav je možné ISIC použiť vo veľkom množstve obchodov, služieb a kultúrnych podujatí.

V prípade otázok, problémov neváhaj kontaktovať technika priamo v škole, poprípade prostredníctvom mailu isic@animus.sk.