• Virtuálny deň otvorených dverí

08.02.2021 11:12

Od zajtra (9.2.2021) opäť pokračuje vysielanie Virtuálneho dňa otvorených dverí VŠ a fakúlt v čase od 8.00 do 13.00.

V tomto čase bude k dispozícii aj online chat, aby študenti mohli klásť otázky zástupcom VŠ.
      VŠ a fakulty budú vysielať pre jednotlivé kraje od utorka do piatku.
      Virtuálny deň otvorených dverí prebieha na tejto stránke:
    • Deň otvorených dverí UKF

04.02.2021 13:44
      Práve v tomto období sa stredoškoláci - budúci absolventi SŠ - rozhodujú, na akú vysokú školu budú smerovať ich kroky po maturite. Deň otvorených dverí je jednou z najlepších možností, ako sa dozvedieť odpovede na mnohé otázky ich ďalšieho profesijného smerovania.
    • Kam po strednej škole

04.02.2021 13:43

Pre tých, čo zvažujú pokračovať v štúdiu na vysokej škole a nie sú rozhodnutí, dávame do pozornosti časopis "Kam po strednej" venovaný stredoškolákom.

Online časopis nájdete prostredníctvom odkazu: https://narodnekariernecentrum.sk/casopis-pre-stredoskolakov/.