• Výučba od 15. 03. 2021

Oznamujeme žiakom dennej i externej formy štúdia, že v súlade s odporúčaním RÚVZ so sídlom v Nitre, Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra pokračuje od pondelka, 15. 03. 2021, v dištančnej výučbe v platnosti pre všetky ročníky.

V prípade akejkoľvek budúcej zmeny vo veci spôsobu výučby vyjdeme na tomto mieste s oznamom.

• Výučba od 15. 02. 2021

Oznamujeme žiakom dennej i externej formy štúdia, že v súlade s aktualizáciou COVID AUTOMATU k 09. 02. 2021 Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra pokračuje od pondelka, 15. 02. 2021, v dištančnej výučbe v platnosti pre všetky ročníky.

• Výučba od 08. 02. 2021 – oznam pre žiakov dennej i externej formy štúdia

Súkromná stredná odborná škola Animus Nitra od pondelka, 08. 02. 2021, pokračuje v dištančnej výučbe v platnosti pre všetky ročníky, teda i pre štvrtý ročník. Uvedené sa týka žiakov dennej i externej formy štúdia.

Akákoľvek zmena v tejto veci je kedykoľvek v období po danom termíne, teda od 08. 02. 2021, vyhradená a bude prijatá v súlade so záväznými nariadeniami orgánov štátnej správy a nariadeniami samosprávy.

Zriaďovateľ Súkromnej strednej odbornej školy Animus Nitra a jej riaditeľ vo veci rozhodol
            na základe výsledkov prieskumu o ochote absolvovať prezenčnú výučbu za súčasnej epidemickej situácii a tiež ochote absolvovať testovanie ako podmienku účasti na prezenčnej výučbe na strane žiakov štvrtého ročníka Súkromnej strednej odbornej školy Animus Nitra študujúcich v dennej forme, podľa ktorého by sa prezenčnej výučby počnúc pondelkom, 08. 02. 2021, zúčastnili 4 zo všetkých dopytovaných žiakov (z ich celkového počtu 41).

• VÝPISY KLASIFIKÁCIE za I. polrok šk. roka 2020/2021

Dnes (piatok, 29. 01. 2021) predpoludním boli prostredníctvom EduPage zaslané žiakom študujúcim v dennej forme štúdia a ich zákonným zástupcom výpisy klasifikácie ako elektronický dokument formátu PDF. Dostupné sú ako príloha v sekcii „známky“ (pozri obrázok).

Výpisy klasifikácie v tlačenej podobe si žiaci prevezmú z rúk triednych učiteľov
            po nástupe do školy.

Žiakom, ktorým bolo v súlade s rozhodnutím ministra číslo 2021/91113:1-A1810 z 04. 01. 2021 predĺžené klasifikačné obdobie do 31. 03. 2021, budú výpisy klasifikácie vygenerované až k 31. 03. 2021.

Žiakom študujúcim v externej forme štúdia budú výpisy klasifikácie odovzdané osobne po nástupe do školy.